Alt

Білоусов Андрій Леонідович

лідер ПП «Бджола» - Кам'янський міський голова.

У 1998 році з відзнакою закінчив Дніпродзержинський державний технічний університет за спеціальністю «менеджмент виробничої сфери». У цьому ж році, будучи студентом 5-го курсу університету, Андрій був обраний депутатом Дніпродзержинської міської ради, з величезним відривом випередивши всіх конкурентів. В 2002 році абсолютною більшістю голосів був знову переобраний по цьому ж округу. Майже відразу по закінченню вузу його запросили на роботу у виконком Дніпродзержинської міської Ради головним спеціалістом організаційного відділу, а трохи пізніше - головним спеціалістом управління комунального господарства.

У 2000 році очолив комунальне підприємство «Дніпродзержинське експлуатаційно-лінійне управління автошляхів».У 2002 році Андрій Білоусов стає першим заступником, а після - начальником управління житлово-комунального господарства міської ради Дніпродзержинська. Згодом, отримує другу вищу освіту в галузі державного управління при Президентові України, диплом за спеціальністю «державне управління». У 2004 році його призначають спочатку заступником міського голови Дніпродзержинська, потім - першим заступником, після чого в 2006 році запрошують на роботу в область на посаду заступника начальника, пізніше на посаду начальника управління житлово-комунального господарства , потім - заступника голови облдержадміністрації.

У 2010 році був удостоєний високого звання «Заслужений працівник сфери послуг України». У 2013 році його переводять з Дніпропетровська до Києва - на посаду заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. На цій посаді Андрій Білоусов опікувався питаннями житлово-комунального господарства, в тому числі і з залученням іноземних інвестицій. 

Неодноразово був нагороджений відзнаками обласного та державного рівня, у тому числі Відзнакою Міністерства оборони України «Медаль за сприяння Збройним силам України» у 2019 році та почесними Нагрудними знаками Головнокомандувача Збройних Сил України «За заслуги перед Збройними Силами України» і «За сприяння війську» у 2022 році.

З листопада 2015 року по теперішній час мер міста Кам’янське, Дніпропетровська область, Україна.

Facebook

Alt

Лукашов Олександр Олександрович

Голова Дніпропетровської обласної територіальної організації політичної партії «Бджола»

У 2008 році закінчив Дніпродзержинський державний технічний університет за спеціальністю «Програмне забезпечення автоматизованих систем». У травні 2011 р. отримав звання кандидата економічних наук.

Працював керівником департаменту екологічної інспекції Полтавської області, очолював управління екології одного з приватних підприємств.

У 2020 році обіймав посаду директора КП "Інформаційні системи" Кам'янської міськради.

З 2020 р. – депутат Кам'янської міської ради, голова постійної комісії з питань екології, промисловості, економіки, праці та енергозбереження.

У 2021 р. нагороджений Подячним листом міського голови і нагрудним знаком «Відзнака міського голови», в 2023 р. – Почесною грамотою Дніпропетровської обласної ради.

«Бджола» - партія місцевого самоврядування. Ми переконані: країна створюється на місцях. Тому в наших лавах представники важливіших галузей: медицини, права, спорту, екології, освіти, соціальної політики та економіки. Головний критерій для нас – професіоналізм, а також бажання працювати і змінювати країну».

Facebook

Alt

Ктітарова Наталія Володимирівна

Голова Кам’янської міської організації політичної партії «Бджола»

Закінчила Дніпропетровську державну медичну академію за фахом «лікар, акушер-гінеколог».

Працювала лікарем у медичних закладах Кам’янського, медичним директором КНП КМР «Міська лікарня №9».

У 2020 році обрана депутатом і секретарем Кам’янської міської ради.

Нагороджена Подякою міського голови (2011 р.), нагрудним знаком «Відзнака міського голови» (2016 р.) і Почесною грамотою виконавчого комітету Кам’янської міської ради в 2020 році.

«Партія «Бджола» - команда справжніх однодумців і небайдужих людей, які прагнуть розвивати наше місто. Для мене Кам’янське – рідне та улюблене місто. У мене є сили, знання і бажання зробити його ще кращим».

Facebook

Alt

Коряк Едуард Миколайович

Заступник голови з питань молодіжної політики та спорту

Трудовий шлях розпочав у 1992 р. на ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат». Приймав активну участь у спортивному житті підприємства та міста. Був неодноразовим переможцем та призером змагань, трудових Спартакіад комбінату, Кам’янського, Дніпропетровщини та України.

2002 – 2006 рр. – депутат Заводської районної ради м. Дніпродзержинська.

З 2009 по 2017 рр. очолював напрямок спортивно-масової та молодіжної роботи на комбінаті, був головою молодіжної Ради комбінату та головою комісії з питань молодіжної політики та спорту ППО «Металургів» ПАТ «ДМК».

З 2015 р. – голова Федерації футболу Кам’янського.  У 2017 році  обіймав посаду директора КСЦ «Дніпровець», а з 2018 року - заступника директора центру зі спорту.

З 2019 року працює на посаді начальника управління молоді та спорту Кам’янської міської ради.

Нагороджений Подякою міського голови  (2011 р.), нагрудним знаком «Відзнака міського голови» (2020 р.), Подячним листом міського голови (2021 р.) та Грамотою Дніпропетровської обласної ради в 2023 році.

 «Бджола» приймає активну участь у спортивному житті міста: підтримує проведення турнірів і змагань, допомагає спортсменам, які представляють Кам’янське на всеукраїнських і міжнародних змаганнях з гімнастики, волейболу, баскетболу, футболу, боксу, боротьби та інших видів спорту. Ми продовжуємо розвивати спортивну інфраструктуру міста і виховуємо молодь на основі славетних спортивних традицій Кам’янського». 

Facebook

Alt

Рева Наталія Василівна

Заступник голови з питань гуманітарної політики

Вищу освіту отримала в Криворізькому державному педагогічному інституті. З 1997 р., після закінчення навчання, працювала вчителем географії у школі.

У 2014 році призначена директором середньої загальноосвітньої школи №20 Кам’янського. 2016-2022 рр. – директор навчально-виховного комплексу Гімназія №11. 

З 2022 р. – директор департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради.

Нагороджена Подячним листом міського голови (2012 р.), нагрудним знаком «Відзнака міського голови» (2017 р.), Подяками міського голови (2006 р., 2016 р., 2020 р.), нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти» у 2023 році.

«Партія «Бджола» об’єднала людей, які дбають про розвиток рідного міста та добробут громади. Ми формуємо освітню політику Кам’янського на основі інновацій, спрямованих на соціально-економічний розвиток нашого міста».

Facebook

Alt

Мандзюк Віталій Миколайович

Заступник голови з питань охорони здоров’я

У 2012 році отримав вищу освіту в Київському університеті ринкових відносин за спеціальністю «Правознавство», отримавши кваліфікацію «Юрист».

В 2022 році отримав диплом магістра в Дніпровському державному технічному університеті, здобув кваліфікацію «ступінь вищої освіти магістр» галузі знань «Управління та адміністрування» спеціальність «Менеджмент».

У 2018 році призначений на посаду заступника начальника з реформування системи охорони здоров’я управління охорони здоров’я Кам’янської міської ради.

З 2020 р. – начальник управління охорони здоров’я Кам’янської міської ради.

Нагороджений Подячним листом міського голови (2020 р.) і Подякою міського голови в 2021 році.

«Команда «Бджоли» здатна забезпечити ефективний розвиток Камянського та якісно змінити наше місто».

Facebook

Alt

Колісніченко Світлана Сергіївна

Заступник голови з питань соціальної політики

Народилася в Дніпродзержинську.

У 2001 р. закінчила Дніпродзержинський державний технічний університет за спеціальністю «Облік і аудит», а в 2013 р. – Міжрегіональну Академію управління персоналом за спеціальністю «Правознавство».

2017-2019 рр. – навчалася в Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

2002-2003 рр. – бухгалтер приватного підприємства.

2013-2015 рр. – працювала заступником генерального директора із загальних питань комунального виробничого підприємства Дніпродзержинської міської ради «Міськводоканал».

2015-2019 рр. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, голова адміністрації Південного району Кам’янської міської ради.

З 2019 року – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Кам’янської міської ради.

Нагороджена Подякою міського голови (2011 р.), нагрудним знаком «Відзнака міського голови» (2015 р.), Почесною відзнакою голови Дніпропетровської обласної ради (2016 р.), нагрудним знаком «За заслуги перед містом» ІІІ ступеню (2017 р.), Грамотою Дніпропетровської обласної ради в 2023 році.

«Не треба думати однаково, треба думати разом. Дуже поважаю людей, які хочуть щось робити. Партія «Бджола» - це міцна команда однодумців, що прагне працювати спільно з громадою для створення комфортного публічного простору, розвитку інфраструктури та якісного міського сервісу».

Alt

Максименко Олег Олегович

Заступник голови з питань розвитку місцевої інфраструктури та взаємовідносин з територіальною громадою

У 2004 р. закінчив Дніпродзержинський державний технічний університет за спеціальністю “Обробка металів тиском”.

У 2006 році здобув другу вищу освіту в Українському державному хіміко-технологічному університеті за спеціальністю «Менеджер-економіст».

З 2009 року працює в органах місцевого самоврядування. Трудову діяльність розпочав на посаді завідуючого сектором житлових платежів управління житлового господарства Кам'янської міської ради. 

У 2017 р. працював заступником директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Кам'янської міської ради.

У 2019 році призначений на посаду директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міської ради.

З 2021 р. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Кам’янської міської ради.

Нагороджений Почесною грамотою виконавчого комітету Кам’янської міської ради (2013 р.), Грамотою Дніпропетровської обласної ради (2016 р.), Подякою міського голови (2017 р.), нагрудним знаком «Відзнака міського голови» (2019 р.).

«Партія «Бджола» обʼєднує найкращих фахівців всіх галузей життєдіяльності, заради досягнення однієї єдиної спільної мети - покращення якості життя мешканців нашого чудового міста».