ПРОГРАМА Політичної партії «БДЖОЛА"
КОМАНДА + РОБОТА = РЕЗУЛЬТАТ
Команда ПП «БДЖОЛА» складається з людей, які хочуть бачити наше місто в топі найкращих міст України та Європи.
ПП «БДЖОЛА» - об’єднала людей з різними професіями та долями, від молоді до керівництва міста, але головне - ПП «БДЖОЛА» об’єднала людей з однією метою та цілями !!!
Лідер ПП «БДЖОЛА» – БІЛОУСОВ АНДРІЙ ЛЕОНІДОВИЧ – Кам’янський міський голова, діяльність якого дала нове життя місту.
На сьогодні, основна мета партії – це розвиток Кам’янського.
Партія «БДЖОЛА» має пріоритети розвитку Кам’янського, це: ремонт житлового фонду, ремонт доріг, освітлення міста, благоустрій нових зон відпочинку, розвиток транспортних послуг, розвиток закладів освіти та медицини, розвиток соціальних об’єктів, вдосконалення надання адміністративних послуг покращення екологічної ситуації міста, розвиток спорту та культури, підтримка соціально незахищених верств населення та інше.
З метою реалізації вищевказаного, в подальшому партія буде висувати своїх кандидатів до Верховної Ради України, обласної та місцевої рад, які будуть працювати на благо нашого міста та добиватися фінансування з державного та обласного бюджетів, залучати наше місто до певних програм, які дозволять гідно покращувати Кам’янське.
МИ ЦІНУЄМО КОЖНОГО
Ми об’єднуємо всіх людей праці, тих активних городян, які заряджені на конкретні цілі й результати, тож ми завжди відкриті до нових ідей та пропозицій щодо розвитку міста та країни.
РАЗОМ СИЛЬНІШЕ
Ми знаємо, що місто і країна відроджуються не шляхом нескінченних політичних баталій, а конкретною працею металурга, лікаря, вчителя, водія та людей багатьох інших професій, досягненнями наших спортсменів, діячів культури і мистецтва, щоденною наполегливою працею в усіх сферах діяльності.
Саме з метою захисту інтересів нашого міста на різних рівнях влади створена Всеукраїнська партія «Бджола».
ОБ’ЄДНУЄМО КРАЩИХ
ПП «БДЖОЛА» окрім розвитку Кам’янського має курс на розвиток країни в цілому.
Політичний курс Партії.
У зовнішній політиці Партія базується на таких засадах:
Партія виступає за таку політику безпеки України, яка гарантує мир, свободу та незалежність України.
Економічний курс Партії.
Визначальним в економічному курсі Партії є те, що Україна повинна належати до провідних індустріальних країн світу. За обсягом економічного виробництва, світової торгівлі, по вартості валового національного продукту, з розрахунку на кожного громадянина, Україна може посідати не менш ніж 10 місце у світі.
До лона провідних індустріальних націй Україна може потрапити, завдячуючи не корисним копалинам і не резервам капіталу, а енергії своїх громадян. Вирішальним для економічної продуктивності країни є освіта і свобода дій, яку соціально ринкова економіка дає людям, що хочуть чогось досягти.
Українське економічне диво відбудеться тільки як наслідок чесних змагань цілого народу, якому треба надати можливість мати право застосовувати людську ініціативу, людську свободу і людську енергію.
Партія вважає, що Україні потрібно свою національну економіку розвинути у соціально ринкову економіку, яка б працювала на умовах:
Метою уряду повинна стати "струнка" держава. Треба проводити ощадливу бюджетну політику, послідовну прозору приватизацію, стимулюючу податкову політику, дерегулювання. Частина державних витрат у валовому національному продукті повинна не перевищувати 50 відсотків.
Постійною метою уряду повинне бути забезпечення стабільних цін, високого рівня зайнятості і зовнішньоекономічного балансу при неухильному зростанню економіки.
Побудова сучасної економіки України повинна в основному базуватись на розвитку інвестицій. Потрібно провести інвентаризацію підприємств України на предмет їх рентабельності, ліквідності і продуктивності праці. Уряд, і передусім Національний банк України, у своїй політиці повинні приділяти увагу стабільності гривні, гарантованого забезпечення суб'єктів господарювання кредитними ресурсами за оптимальними відсотковими ставками.
Мета уряду на ринку праці - включити в робочий процес мільйони громадян України і зробити повну зайнятість населення. Треба скорочувати старі, непродуктивні робочі місця та створювати нові, орієнтовані на майбутнє.
Партія стоїть на засадах захисту вітчизняного виробника. Партія принципово буде дотримуватись своєї точки зору щодо запровадження державної валютної монополії на виробництво і реалізацію лікеро-горілчаних і тютюнових виробів. Партія виступає за легалізацію тіньового капіталу та обов'язкове повернення незаконно вивезених за кордон грошей у скарбницю держави.
Партія переконана, що Україна, як країна з численними природними ресурсами і водночас гарантованими соціальними стандартами, може претендувати на чільне місце у світовій економіці лише тоді, якщо пропонуватиме високотехнологічні товари. Виробництво таких товарів неможливе без сучасних мало затратних технологій, ефективної організації праці.
Для цього державі треба щорічно надавати малим і середнім підприємствам кошти для досліджень, спрямованих на впровадження нових технологій, надавати їм корисну інформацію з найновіших розробок, допомагати підприємствам в збереженні персоналу та залучені нових фахівців і вчених-дослідників, підтримувати дослідницькі кооперації, сприяти створенню дочірніх та заснуванню нових науково-дослідних і експериментальних бюро, формувати інфраструктуру для трансферу технологій.
Партія вважає, що найважливішими галузями економіки України щодо кількості працівників, річного обігу технологічної потужності повинні стати: автомобільна, літако-ракетна, фармацевтична, туристична, хімічна, електротехнічна та електрона, транспортна, харчова, гірничодобувна, інформаційна, оптична, точно-механічна, вимірювальна техніка автоматичного регулювання, машинобудування і приладобудування.
Партія виступає за те, щоб енергетична політика уряду забезпечила стабільне енергопостачання. Система енергопостачання економіки повинна орієнтуватись на різні джерела постачання, залишаючись гнучкою та здатною до адаптації за умов великої залежності від імпорту. Українська енергетика повинна досягти значного прогресу в ощадливому та раціональному виробництві і використанні енергії, економії енергії та нешкідливому її споживанні.
Через несприятливі геологічні умови, українське вугілля значно дорожче ніж імпортне. Уряд повинен надавати вугільній галузі значну фінансову допомогу, щоб забезпечити збут її продукції в електроенергетиці та металургійній промисловості. У застосуванні атомної енергії незмінно повинен діяти принцип переваги безпеки над економічністю. Постачання України сировиною повинно вважатись надійним. З огляду на загальне становище у постачанні, треба ввести не тільки дослідження нових покладів і родовищ у країні та за кордоном, а й одночасно шукати шляхи до зменшення споживання сировини. Все більшого значення повинно набувати вторинне використання цінних матеріалів. Щоб уникнути перебоїв у постачанні, кожна галузь національної економіки, яка використовує сировину, повинна створювати запаси.
Партія вважає, що Україна потребує високорозвиненої транспортної системи. Для цього треба розбудувати транспортну мережу як передумову розвитку економіки. Пріоритет повинна мати розбудова внутрішньо-українських сполучень: схід-захід, центр-південь. Інвестиції треба вкладати в екологічно менш шкідливі залізничні та водні шляхи. Кошти на ці шляхи повинні перевищувати кошти, виділені на будівництво автомагістральних шляхів. Основну увагу треба приділити спорудженню кільцевих доріг для розвантаження міст і сіл від надмірного руху транспорту.
Україні потрібно побудувати нові автостради , які будуть становити не менш ніж 5% від загальної довжини доріг.
Україна потребує власного торгівельного флоту. Наша держава повинна належати до провідних країн щодо контейнеровозів і суден з горизонтальним способом завантаження і розвантаженням. Україна повинна мати не менше 10 "швидких портів", в яких за короткий час завантажуються і розвантажуються великі судна.
Бурхливий розвиток міжнародних повітряних сполучень ставить Україну перед зростаючими вимогами щодо аеропортів і безпеки польотів.
Партія виступає за аграрну реформу. Завданням сільського господарства України повинно стати виробництво широкого асортименту високоякісних продуктів харчування. Сільське господарство повинно бути гарантом функціонування сільських районів, збереження сформованих століттями культурних ландшафтів, постачання для промисловості аграрної сировини. Продуктивність сільського господарства повинна виражатись чинником: один сільськогосподарський працівник забезпечує продуктами харчування - 90 осіб. Уособленням сільського господарства в Україні повинна бути сімейна ферма. Найважливішою за збутом сільськогосподарською продукцією України повинно бути молоко, свиняче і яловиче м'ясо, а також зернові культури і цукровий буряк. В окремих регіонах велику роль повинні відігравати такі культури, як виноград, фрукти і овочі. Тваринництво в Україні повинно носити переважно роздрібнений характер. Заходи уряду на селі повинні бути направлені на будівництво центральних каналізаційних і водостічних систем, сільських доріг, землевпорядкування, оновлення села, підтримки фермерів, які хочуть раціоналізувати своє господарство. Особливу допомогу повинні отримувати фермерські господарства в регіонах, які обділені природою.
Партія виступає за те, щоб завданням уряду у галузі поштового зв'язку і передачі інформації були невпинний розвиток техніки і нові побажання клієнтів, розвиток цифрової телефонної мережі, глобального супутникового зв'язку; повна автоматизація телефонних послуг, використання скловолокнистої лінії для швидкісної передачі даних, 100% охоплення кабельним телебаченням українських сімей, створення найсучаснішої системи постачання посилок, які повинні надходити до адресату за 24 години, створення поштових агентств (паралельних філій поштових відділень) у крамницях роздрібної торгівлі.
Партія переконана, що Україна повинна стати туристичною країною з вартою уваги різноманітністю міст і ландшафтів. Україна повинна бути улюбленою країною туризму і для самих українців.
Партія вважає, що посилення інтеграції економіки веде до того, що. все важливішим для української економіки повинен стати розвиток експорту, за рахунок участі в ярмарках і виставках за кордоном. Україна повинна стати місцем проведення світової виставки. Українські ярмарки повинні постійно розширювати асортимент експонатів. Цьому повинні сприяти значні інвестиції для реконструкції і новобудов виставкових центрів, а також постійне оновлення концепцій виставок.
Курс Партії по охороні навколишнього середовища.
Партія виступає за те, щоб уряд захищав природні основи життя з позиції відповідальності перед прийдешніми поколіннями. Держава повинна вважати, що послідовна й тривала охорона повітря, води, ґрунтів є основною передумовою здорового розвитку економіки.
Україна повинна розвинути сучасну екологічну промисловість, яка б могла пропонувати найсучаснішу техніку для профілактики і ліквідації шкоди, заподіяної навколишньому середовищу. Українські сучасні технології повинні набирати статусу експортної продукції, яка користується попитом у всьому світі.
Мета екологічної політики уряду полягає в тому, щоб якнайшвидше створити в Україні однакові екологічні життєві умови на високому рівні. Для цього необхідні капіталовкладення у сфері санації старих забруднень, районів видобутку вугілля, тощо, а також розбудови і будівництва нових очисних споруд.
Для охорони повітряного середовища України від шкідливих речовин, які надходять від промисловості, дорожнього транспорту, електростанцій, треба використовувати фільтри, каталізатори, не етилований бензин.
Для захисту від шуму треба багато вулиць оголосити зонами "заспокоєного руху транспорту", зменшити граничні норми шуму для авто, стимулювати експлуатацію літаків з меншим рівнем шуму двигунів. Вулиці треба покривати звукопоглинаючим настилом. При будівництві автошляхів та залізниць треба встановлювати шумопоглинаючі споруди.
Для охорони вод і морів треба ввести більш суворі правила щодо спорудження промисловістю нових очисних систем, у першу чергу, біологічних систем для обробки стічних вод, на відведення забруднення поверхневих вод органічними речовинами. Оподаткування стічних вод повинно змушувати промисловість скоротити в стічних водах вміст шкідливих і підживлювальних речовин. Треба істотно зменшити забруднення водойм мінеральними добривами, а також засобами захисту рослин. Треба виробити низку заходів, які мають запобігти шкідливим наслідкам повеней: провести роботи по розширенню і зміцненню дамб, спорудженню басейнів для акумулювання пінових повеневих розливів на прилеглих територіях.
Щоб запобігти безпечному використанню енергії, потрібно щоб виробництво електроенергії було екологічно чистим і ресурсозберігаючим. Треба встановити дуже високі вимоги стосовно надання дозволу на будівництво та експлуатацію атомних електростанцій, а також щодо утилізації радіоактивних відходів.
Для охорони природи в країні треба відводити на її потреби від 10 до 15 відсотків земельних угідь, збільшити частку ландшафтів, які близькі до природних, зменшити кількість вимираючих видів тварин і рослин. Треба брати активну участь в укладанні та реалізації міжнародних угод про охорону природи.
Для переробки відходів та захисту ґрунтів, треба відмовитись від дотеперішніх підходів, потрібно активно заощаджувати сировинні ресурси, робити ставку на випуск маловідходних товарів і таким чином уся система споживання і виробництва перетвориться в єдину економіку кругообігу. Треба ввести безвідходну технологію, жорсткіші вимоги щодо уникнення відходів, екологічну переробку відходів, відповідальність за товар, повторне використання відходів наприклад тари, зменшення кількості домашнього та промислового сміття (за рахунок повторного використання відходів). Для збереження ґрунтів треба проводити профілактичні заходи, знати кількість засмічених об'єктів та скорочувати з них ті, що забруднюють довкілля.
Соціальний курс Партії.
Партія буде повсякчас добиватись забезпечення соціальних, економічних і культурних прав окремої людини на таких засадах:
• Постійне зростання доходу українців.
Дохід людей в Україні повинен походити з різних джерел, від праці за наймом, прибутків фірм. доходів з майна, державних соціальних виплат, допомоги на дітей, допомоги через безробіття, пенсії.
• Розвиток густої сітки соціального забезпечення громадян, соціального захисту робітників, службовців, учасників баєвих дій та учасників АТО та ООС.
Соціальна система України повинна брати на себе фінансову відповідальність за громадян у випадку хвороби, старості, нещасного випадку чи безробіття, банкрутства підприємства або перекваліфікації на перспективнішу професію. Це також допомога на дітей, на квартиру, відшкодування жертвам війн.
Видатки на соціальне забезпечення в Україні повинні становити майже третину валового внутрішнього продукту.
Пенсійне страхування повинно бути основою соціального забезпечення в Україні. Його завдання повинно полягати в тому, щоб наймані працівники не терпіли нестатків після припинення професійної діяльності і могли підтримувати відповідний високий життєвий рівень.
Соціальне забезпечення громадян України повинно мати високу ефективність і бути визнаним за кордоном.
Держава повинна не тільки законодавчо передбачати соціальний захист учасників баєвих дій та учасників АТО та ООС, а й забезпечувати гідну реалізацію всіх закріплених пільг, прав та соціальних гарантій.
• Гарантування права на житло.
Пропозиція житла в державі повинна сягати від окремої кімнати, найманої квартири до великого будинку. У державі повинні бути соціальні квартири, будівництво яких фінансує держава і які передбачені для багатодітних сімей, інвалідів, людей похилого віку і малозабезпечених громадян. Житлова політика держави повинна виходити з критеріїв кількості споруджених квартир, кількості фінансової допомоги в модернізації та введенні в експлуатацію квартири.
Уряд повинен робити ставку на модернізацію, поліпшення можливостей експлуатації, передачі житла у приватну власність, зменшення різниці в розмірі та якості житлового фонду у всіх регіонах України.
Житлова політика повинна передбачати податкові пільги та фінансові надбавки для приватних інвесторів, нормальне функціонування ринку житла. В Україні, кожен, чий дохід недостатній для відповідної квартири повинен мати законне право на матеріальну допомогу для найму квартири, вона повинна виплачуватись як надбавка до квартирної плати або коштів власного житла, але тільки до певного розміру доходу, матеріальна допомога для найму квартири є ефективним соціальним заходом.
Суспільно-політичною метою держави є створення умов для задоволення потреб населення. Кожний громадянин, який вирішив будувати будинок повинен отримувати державну допомогу у формі дотацій, позики, а також цільової надбавки до зарплати, не залежно від особистих доходів. Держава повинна виплачувати так звані "гроші на будівництво для сімей з дітьми". Всі ці заходи покликані виховувати у громадян бажання посідати житло у своїй власності.
Програма держави щодо містобудування повинна мати мету: системне оновлення і розвиток міст і сіл; поліпшення якості житла; підвищення відповідальності громадян за стан їхніх міст і сіл.
• Забезпечення кожному громадянину можливості для реалізації права на охорону здоров'я та медичне обслуговування.
Україна повинна мати широко розгалужену і соціально забезпечену систему охорони здоров'я. Турбота про здоров'я - це в першу чергу справа кожного. Але це ще й завдання держави та суспільства. Всі громадяни, незалежно від їх економічного та соціального становища повинні мати рівні можливості для збереження і відновлення свого здоров'я.
• Здобуття обов'язкової повної середньої освіти та безплатну вищу освіту в державних навчальних закладах.
В Україні треба провести перебудову шкільної освіти. На одного вчителя повинно бути не більше 15 учнів. До основних напрямків освітянської політики повинно належати виховання молодих повноцінних громадян, які готові взяти на себе відповідальність у розбудові демократичної держави.
Вся шкільна освіта повинна перебувати у віданні держави. Відвідування всіх шкіл повинно бути безкоштовним. Викладання релігієзнавства повинно бути звичайною факультативною шкільною дисципліною. Про вивчення цього предмету дитиною вирішують її батьки.
Дитячі садки не повинні належати до державної шкільної системи, а повинні бути складовою допомоги молоді. Головним у виховній роботі повинно бути соціальне навчання з метою виховання свідомої і здатної жити в суспільстві особистості. Дитячі садки покликані підтримувати і доповнювати виховання дітей у сім'ї та усувати недоліки розвитку.
Вчителі державних шкіл повинні бути прирівняні до рангу державних чиновників різних ступенів.
Мета уряду, щоб кожний громадянин України міг мати вищу освіту. Вищі школи повинні бути фундаментом наукової роботи в Україні.
В державі необхідно створити умови, щоб кожна доросла людина могла вдосконалювати свою освіту, пройти перекваліфікацію або підвищення кваліфікації.
• Україна повинна вважатись країною науки.
Українські університети повинні займати панівне становище в багатьох галузях природничих і гуманітарних наук. Наукова робота повинна вестись на теми: нових джерел енергії, повітроплавання і космонавтики, медицини і молекулярної біології, навколишнього середовища, фундаментальної фізики. Україна повинна входити в першу десятку країн по цьому напрямку.
• Поліпшення життєвих шансів та надій молоді.
Більшість молодих людей повинна мати робочі місця, бути добре матеріально забезпечена, їх умови життя повинні бути комфортним. Треба молоді, молодим сім'ям надавати довгострокове пільгове кредитування в індивідуальному житловому будівництві, створенні МЖК, навчання в вузах.
Українська молодь повинна багато подорожувати по своїй країні і за кордоном.
Уряд повинен дбати про те, щоб активне ознайомлення молоді з мистецтвом і культурою починалося якомога раніше, щоб діти з малих років набували різноманітного культурного досвіду. Численні культурні проекти для молоді повинні передбачати такі важливі теми, як екологія, подолання насильства, соціальні хвороби. Молоді люди самі повинні формувати у собі нові погляди на суспільні відносини на засадах мирного і демократичного співіснування.
Основною рисою спорту в Україні повинна бути його автономія. Спортивні організації повинні самі влаштовувати свої справи. Держава повинна втручатись лише з метою надання допомоги тільки тоді, коли спортивним організаціям не вистачає фінансових можливостей.
У державі повинна бути можливість для зайняття спортом інвалідам, пенсіонерам і матерям з дітьми.
Для великого спорту в Україні повинні існувати центральні спортивні центри та олімпійські бази, а також багато регіональних спортивних центрів.
• Доступність користування культурними цінностями України.
Багато міст і общин повинні мати мобільні бібліотеки, які б могли пропонувати свої послуги на селі й у передмістях.
Митці в Україні повинні мати можливість опертися на наявні традиції і використовувати всі нові течії мистецтва інших народів світу. В Україні потрібно заснувати мистецький фонд, який би допомагав нашим митцям у фінансуванні їх проектів.
В Україні з кожним роком мають з'являтися більше і більше прекрасних зразків сучасної архітектури та дизайну, які тішать око вдалим експериментом і водночас у них передбачено все для задоволення потреб людини. Знані українські архітектори та дизайнери повинні мати можливість реалізовувати свої проекти за кордоном.
Велика кількість найрізноманітніших музеїв в Україні повинна відображати її суспільний і культурний розвиток. Музейному бумові в Україні повинні сприяти заможні громадяни, меценати. Широкий регіональний розподіл українських музеїв повинен відкривати доступ до них великій частині населення. Музеї повинні співпрацювати між собою в багатьох царинах, в питаннях реставрації та безпеки музеїв, центральної документації.
Багато великих українських міст повинні мати власні оркестри та оперні театри.
Щорічно повинні відбуватися місцеві або регіональні музичні фестивалі. Всі музичні театри повинні бути субсидовані державою. В Україні повинно бути сотні громадських музичних шкіл, велика кількість приватних вчителів музики, тисячі хорів любительських і напівпрофесійних оркестрів та багато інших ансамблів. Заняття музикою повинне бути обов'язковим в загальноосвітніх школах.
Виготовлення музичних інструментів в Україні повинно отримати нове життя, стати ремеслом із давньою традицією, всесвітньо відомим.
Слухання музики у молодого покоління повинно бути більш популярним, ніж телебачення. Музична галузь України повинна процвітати: щорічно в Україні повинно продаватися десятки мільйонів компакт-дисків і касет вітчизняного та міжнародного виробництва.
На театральній карті України повинно діяти більше 100 театрів - міських, державних, обласних. Не менше повинно бути і приватних театрів. А ще велике число незалежних труп і аматорських театрів. Особливих рис українським театрам повинні надавати два чинники: багатогранність та широкий репертуар: під одним дахом повинно пропонуватися ціла гама спектаклів та музичних вистав, зокрема, опера, оперета, мюзикл, балет. Український театр повинен робити свій вагомий внесок у міжнародну культуру комунікацію та європейську інтеграцію.
Українському кіномистецтву треба відродитися та наблизитися до світового рівня.
Основоположні зміни в Україні повинні вплинути на формування мистецького переконливого проекту в літературі.