У Кам'янському за підтримки ГО «Бджола» пройшов Чемпіонат міста зі спортивної акробатики

  • Головна
  • /
  • У Кам'янському за підтримки ГО «Бджола» пройшов Чемпіонат міста зі спортивної акробатики
04 Nov 2021 4:56 PM
  • НОВИНИ

4 листопада у Кам’янському на базі ДЮСШ №4 відбувся Чемпіонат міста зі спортивної акробатики серед юніорів. На відкритті змагань були присутні почесні гості: представники ГО «Бджола», депутати Кам'янської міської та районної рад – Микола Полинько, Юлія Полівода та Ірина Краюшкіна, директор ДЮСШ №4 Олександр Кірпа, Президент Кам'янської федерації спортивної акробатики Ганна Романова та головний суддя змагань – Лариса Коновалова.

У Чемпіонаті взяли участь 50 акробатів ДЮСШ №4 І та ІІ дорослих розрядів – майстри та кандидати в майстри спорту міської федерації спортивної акробатики. Змагання проходили напередодні Чемпіонату України. Переможці та призери міських змагань сформують збірну команду, яка прийматиме учать в Чемпіонаті України зі спортивної акробатики. Олександр Кірпа зазначив, що додатковим стимулом для успішних виступів стане те, що спортсмени, які гідно представлятимуть Україну, зможуть в подальшому стати стипендіатами Кам’янського міського голови та отримувати грошову допомогу.

«Ми завжди радіємо нагоді підтримати наших спортсменів. Дуже цінуємо їхні зусилля, щиро бажаємо успіху та яскравих перемог», - сказала Ірина Краюшкіна.

AltAltAltAltAltAltAltAltAltAlt