Звернення міського голови та лідера Всеукраінської партії «Бджола» Андрія Білоусова

  • Головна
  • /
  • Звернення міського голови та лідера Всеукраінської партії «Бджола» Андрія Білоусова
05 Jun 2019 8:08 AM
  • НОВИНИ

Шановні жителі Кам’янського! З метою захисту інтересів нашого міста на різних рівнях влади мною і моїми однодумцями створена Всеукраїнська партія «Бджола».

Наше місто славиться на всю Україну своїми людьми праці. Промисловий комплекс міста налічує 36 провідних великих і середніх підприємств. У масштабах усієї країни наше місто виробляє 9,6% коксу, 10,9% чавуну, 22,7% вантажних вагонів, 14% мінеральних добрив. У нас єдиний в Україні завод із виробництва рідкого хлору для знезараження води.
Я знаю і впевнений у тому, що місто і країна відроджуються не шляхом нескінченних політичних баталій, а конкретною працею металурга, лікаря, вчителя, водія та людей багатьох інших професій, досягненнями наших спортсменів, діячів культури і мистецтва, щоденною наполегливою працею в усіх сферах діяльності.
Основне завдання нашої партії – це розвиток нашого міста. З цією метою ми будемо висувати своїх кандидатів до Верховної Ради України, обласної та місцевої рад. Ми об’єднуємо всіх людей праці, тих активних городян, які заряджені на конкретні цілі й результат.

З повагою,
міський голова та лідер Всеукраінської партії «Бджола» Андрій Білоусов

Alt